02-509-7771 ☏
פתיחת הזמנה לקוחות

שלטי אותיות מוארות

שלטי אותיות מוארות דירגו את המידע: 5.00/5 מספר גולשים:2

המפעל – שלטי אותיות מוארות

בתחום השלטים ישנם מגוון רחב וגדול של סוגי שלטים שונים, מהשלטים הפשוטים הדו מימד ועד לשלטים מוארים הבנויים בתלת מימד הכוללים תאורת לד ישירה או כמה סוגי תאורת הצפה.

שלטים מוארים מוצעים בכל מיני ווריאציות:

סוג ראשון: רק החזית של האות מוארת מבפנים ודפנות האותיות אינם מוארות והחלק האחורי לכיוון הקיר אינו מואר.

סוג שני החזית והדפנות מוארות אפשרי גם לבצע שהחזית תהיה בצבע מסוים והדפנות מוארות בתאורת לד לבנה.

סוג שלישי שלטי אותיות הילה, שלטים אלו הינם שלטים מוארים המורחקים מהקיר והתאורה נזרקת מאחורי האותיות המוארות על הקיר והתאורה יוצרת הילה מסביב לאות או ללוגו, ההילה הזו יכולה להיות בכל מיני צבעים, לרוב ישנה הילה לבנה, מכיוון שזה מותאם לרוב סוגי השילוט וצבעי הקיר המואר.

ישנם שלטים שהאותיות מפרספרס מיקשה אחת האות אינה חלולה והלדים מאירים את כל האות, לרוב נשתמש במכונת חיתוך בלייזר או במכונת חיתוך סי אן סי לבניה של אותיות כאלו.

בכל השלטים הללו ישנה אפשרות לביצוע זהה של שלטים רק ללא התאורה ואפשר להציף את השלט באמצעות פרוזקטור לד, אתה יעיל גם בלילה אך זה נראה שונה מאותיות מוארות, לפעמים המעצבים של עסק כזה או אחר יעדיפו את זה בהצפה ולא בשלטים עם אותיות מוארים.

ישנם סוגי אותיות שאפשרי לביצוע רק בתצורה לא מוארת אך אפשר לבצע תאורה בסגנון שונה בשלטים אלו כגון: שלטי אותיות אלומיניום בגילוף וחיתוך אותיות אלומיניום מתוך פלטת אלומיניום גדולה.

 

המפעל שלנו – מייצר את כל סוגי שלטים באמצעות מכונות כאלו ואחרות מתום ההדפסה והחיתוך הצורני, אנו שמים דגש על איכות חומרי הגלם ושימוש בחומרים מקוריים אשר יתנו תוצאה איכותית לאורך זמן .

עד לרמת הדיו שאנו משתמשים בדיו מקורי ולא חלופי ובמערכת וואקום לשאיבת הדיו בכדי שאוויר לא יגע בדיו, וכך אנו מצליחים לשמור על איכות הדפסה גבוה ושמירה על ראש הדפסה שימשיך לייצר איכות גם לאורך תקופה ארוכה וכמובן גם שמירה על ראשי ההדפסה שלנו שזה לא פחות חשוב .

 

המפעל – שלטים מוארים , שילוט, שלטי אותיות הילה.