02-509-7771 ☏
פתיחת הזמנה לקוחות

הדפסה על בד בירושלים

הדפסה על בד בירושלים דירגו את המידע: 4.80/5 מספר גולשים:5

המפעל – הדפסה על בד בירושלים והסביבה

המפעל מציע ללקוחותיו הדפסה על כל סוגי הבד, יש לנו אפשרות הדפסה על גליל של בד סאטן המותאם למכונת האקו סולבנט שלנו המותאמת גם להדפיס על בד קנבס.
בנוסף אנו מציעים הדפסה על כל בד קיים על ידי מכונת הדפסה בטכנולוגיית UV המסוגלת להדפיס חוץ מבדים על כל חומר קשיח אחר כדוגמת: הדפסה על זכוכית, הדפסה על אלומיניום ועץ, הדפסה על קרמיקה ואבן.
הדפסת הUV הינה הדפסה באיכות גבוהה על בד מסוגים שונים ונותנת אופציה להדפיס גם בצבע לבן או צבעוני על בדים כהים, תרצו לעצב בגד מעניין לאב טיפוס אנו נוכל גם להדפיס לכם מה שתחפצו על הבד של הבגד וגם לבצע חיתוך מדויק במכונת הלייזר של אותו הבד, חשוב לציין כי האופציה של החיתוך בלייזר של בדים היא מעניינת מאוד מכיוון כשאנו מבצעים חיתוך עצמאי במספריים או סכין של בד מסוים הבד יוכל להיפרם לאחר מכן אך החיתוך בלייזר אצלנו מבצע הלחמה של הבד בזמן החיתוך ובכך לא נותן לו אפשרות להיפרם לאחר מכן, ורמת הגימור גבוהה מאוד מה שאין לדבר על רמת הדיוק שיד אנושית לא מסוגלת להגיע אליה.
אנו מבצעים הדפסה וחיתוך גם על בדים חסיני אש ואף מבצעים חיתוך של ספוגים בלייזר.
אנו נותנים שירותים לתחום הרפואה בישראל וכן מסוגלים לתת פתרונות לתחומים רבים נוספים שאפילו לא בטוח מודעים ליכולות שקיימות כיום בשוק ההדפסה וחיתוך החומרים הנשלט על ידי מחשב.

המפעל בירושלים מציע ללקוחותיו את כל סוגי העבודות בתחומו, התחום המדובר הוא ביצוע שלטים מוארים, עבודות שילוט מאלומיניום ושילוט אותיות הילה, כל סוגי ההדפסות בפורמט רחב באיכות מדהימה, אנו מתחייבים לאיכות הגבוהה ביותר בשוק ולכן אם ביצעת דוגמת הדפסה במקום מסוים תגיעו אלינו לקבל בחינם דוגמת הדפסה בכדי להבין על איזו איכות אנו עובדים, אנו מבצעים גם הדפסות על קאפה ופי וי סי, לוקבונד ושמשונית.

המפעל בירושלים – הדפסה על בד, הדפסת בדים בירושלים והסביבה, עבודות שלטים מוארים וחיתוך צורני בלייזר.