02-509-7771 ☏
פתיחת הזמנה לקוחות

שמשוניות

שמשוניות דירגו את המידע: 5.00/5 מספר גולשים:1

הדפסת שמשונית (שלטים מחומר המזכיר בריזנט אך באיכות גבוהה יותר) הינה שכיחה מאוד כיום בשוק הישראלי ובכלל, ולכן כתוצאה ישירה מכך התחרות תהיה מאוד גבוהה בשוק, בין אם יצרן השלטים עובד עם מפרסמים וחברות פרסום כאלו ואחרות ובין אם הוא עובד עם הלקוח הסופי כגון: גן ילדים, בתי ספר או עסק כזה או אחר.

חשוב מאוד לזכור שישנם הבדלי איכות בין יצרן כזה לאחר וחשוב לא פחות הבדלי מחיר, אנו מתחייבים לתת את המחיר הטוב ביותר, וכמובן במהירות הגבוהה ביותר, אנו מפעל שעובד גם לא מעט לילות בשבוע ותקופות של 24 שעות ביום עבודה, ולכן היכולת שלנו לתת מענה בשעות לא שגרתיות במחירים תחרותיים מאוד מקנה לנו יתרון ענק יחסית למתחרים היקרים שלנו.

אנו מאמינים בזמינות גבוהה ללקוח בין בשעות ובין במחיר, כשאנו מנגישים מחיר כזה למשרד פרסום אנו נותנים לו את מירב הכלים בכדי שיוכל להתחרות ביצרנים המחזיקים מפעלים, הגמישות שלנו בשילוב עבודות בטרפיק גבוהה תוך כדי היום עבודה, תקנה לכם הלקוחות את היתרון הקטן אבל ההכרחי בכדי להישאר מובילים בתחום.

אנו מקבלים פרויקטים משלטי שמשונית (דומה לבריזנט באיכות גבוהה יותר) של אחדים בודדים ועד להתחייבות למאות מטרים ללקוח תוך כמה שעות.

השוק הישראלי הינו שוק רווי במתחרים כולם עצמאים ולכן גיוון המכונות שאנו מחזיקים וכן כח היצור העצום שלנו נותן לנו לתת את השירות הטוב ביותר ובזן הקצר ביותר ללקוחות שעובדים עימנו.

הדפסת שמשוניות הינה החלק הראשון ביצור ולאחר מכן נצטרך לבצע מכפלת ולשים טבעות בכדי שתוכלו לתלות את השמשונית במקום המבוקש

אנו מתחייבים למחירים תחרותיים ברמה הארצית – מתחייבים ! נסו אותנו !

נשמח לענות לכם

במקרים דחופים אתם מוזמנים ליצור קשר ישירות עם בעל המפעל

אריאל פלא:054-5535-089

הוא ישמח לתת לכם שירות

צוות המפעל.