02-509-7771 ☏
פתיחת הזמנה לקוחות

שלט

שלט דירגו את המידע: 5.00/5 מספר גולשים:1

אנו במפעל מייצרים מגוון רחב של שלטים לתעשיה ועסקים, באמצעות מיכון מתקדם CNC,ESKO,LASER CUT,SUMA ועוד….

אנו מחזיקים במגוון הגדול ביותר של מכונות חיתוך והדפסת שלטים.

שלטים מוארים לעסק הם החזית והפנים של העסק, הפרסום, השיווק והרושם הראשוני של הלקוח על העסק, בנוסף הם חשובים ליצירת תדמית חיובית אצל הלקוחות הפוטנציאלים, אשר מתלבטים האם לצרוך שירותים מבעל העסק הנוכחי או ממקבילו.

שלטי פי וי סי או פרספקס פנימיים, לטובת הכוונה או שיווק הינם מוצרי יסוד לעסקים, אנו מבצעים הדפסות שלטים ישירות על החומר באמצעות מכונת UV מתקדמת וגדולה, או באמצעות מכונות SOLVENT/ECO SOLVENT/LATEX, כאמור מגוון מכונות רחב זה מאפשר לנו לייצר הכל אצלנו לאורך כל תהליך היצור, ולא להעביר הלאה לספקי משנה את השלטים הללו או חלקים מהם.

שלט לוקבונד או בשמו הנוסף אלומיניום דו שכבתי, כחלק מהשימושים של הלוקבונד זה החלפת הפחים בגדרות לאתר בניה בישראל, או בשמם המקצועי "גדר מדברת" גדר זו הינה גדר המקיפה את השטח בו הקבלן בונה או מבצע את הפרויקט ולרוב תהיה ממותגת בפרסום או שיווק של הגדר, או של הקבלן המבצע עצמו, בכל מקרה גדר זו הנה שטח פרסומי מדהים וללא אגרות.

שלטי אותיות מוארות או שלטים בעלי הילה אחורית אלו שלטים המשמשים כהנגשה של העסקים וכחזית פרסומים של העסק מול קהל הלקוחות הנוכחי והעתידי, מכיוון שלקוח לא חייב להכנס היום, אבל לאט לאט כשהוא יראה כמה פעמים ובסוף כשיצטרך זה יעלה לו בזכרון.