02-509-7771 ☏
פתיחת הזמנה לקוחות

שלטים בירושלים

שלטים בירושלים דירגו את המידע: 4.80/5 מספר גולשים:25

מגוון עסקים בירושלים העוסקים בתחום הפורמט רחב ובתוכו גם יצור השלטים, החל מעסקים המבצעים את השלט על ידי עובדים בבניה בידיים ועד למפעלים המבצעים את השלט המבוקש על ידי שימוש במכונות ייעודיות כרסום חיתוך ובניה, אנו במפעל מציעים לכם הלקוחות שלטים העשויים ללא חת ואפילו קטגוריה נוספת של שלטים המתבצעים כמעט ב100% על ידי המכונות שאנו מחזיקים אצלנו, בנוסף אנו מממליצים ללקוח על סוג השלט המתאים ביותר  לדרישותיו ותקציבו ולאור זה ויחד עם הלקוח או המעצב/ת של העסק של אותו לקוח, אנו מתכננים את סוג השלט המבוקש, אנו נזכיר כי לכל שלט יש גם עלות אחזקה מול הרשויות למשל: מיסי שילוט – לכל עיר יש עירייה והיא גובה מס על השלטים ברחוב, כל סוג של שלט עומד במדרגת מס שונה, וכדאי להתחשב בהשלכות הללו ואם החלטנו להשקיע בשלט מסוים כדאי שניקח את העסק שיוכל לבצע את העבודה בצורה הכי מדויקת ואיכותית.

מלבד שלטי אותיות מוארות ושלטי תלת מימד אנו מדפיסים במפעל גם ישירות על אלומיניום על ידי מכונת הדפסה על חומרים קשיחים – הדפסת UV.

הכוונה ברמת העיקרון שאם הלקוח יהיה מעוניין בשלט שהאותיות מהאלומיניום לא יצבעו בצבע אחד אלא בגרפיקה של ממש, אנו נשמח לבצע עבורכם את העבודה הזו וכל זאת הודות לטכנולוגיה שאנו מחזיקים.

מכיוון שתחום השילוט הוא תחום רחב מאוד, ועשרות רבות של סוגים שלטים קיימים, יש להתחשב כשאנו מבצעים את הזמנת השלט, לקבל מהיצרן בצורה כתובה את כל הפרמטרים מהם הרכיבו את הצעת המחיר, ישנם גם נושאים רחבים שללקוח יראו כברורים ולבעל העסק לא ולהפך, לכן חשוב תמיד להקפיד ולקבל את מפרט השלטים ובכך גם נמנע מאי נעימויות בהמשך הדרך.

אנו מבצעים במפעל את ההתקנה גם אם היא תדרוש סולם, במת הרמה או בשמה המקצועי "ג'יני", וכמובן מנופים המסוגלים לבצע תליית שלטים בגובה רב מעל הקרקע.

 

אנו במפעל ממליצים לך הלקוח לתכנן את חזית העסק שלך והשלט המיועד להיות תלוי שם בקפידה, מכיוון שהוצאה על שילוט חדש לעסק היא אינה נמוכה יכול להיות שמיתוג החנות אמנם תחזיר את ההשקעה אך היא דורשת את ההשקעה הזו בכל מקרה, ולכן בפרטים מקצועיים ונתונים טכניים התייעצו עמנו ואנו נעמיד לכם פתרון.

 

המפעל – שלטים בירושלים, שילוט בירושלים, שלטים