02-509-7771 ☏
פתיחת הזמנה לקוחות

שילוט בירושלים

שילוט בירושלים דירגו את המידע: 4.83/5 מספר גולשים:6

המפעל – שילוט בירושלים והסביבה

 

המפעל הינו מתחם המרכז מקבץ מכונות מהדור המתקדם ואנו מסוגלים לייצר כל מה שקיים כיום בשוק השלטים, השילוט וההדפסות האומנותיות והדפסות על חומרים קשיחים.

 

אנו מייצרים אצלנו במפעל שלטים מהסוגים הבאים:

 

שלטי אותיות מוארות בתלת מימד ובהזמנה אישית – אלו השלטי אותיות הסטנדרטים המוכרים בתעשיה ואנו מייצרים את רוב השלט במפעל ללא מגע יד אדם, כן עם גימור של מכונות מהמדוייקות בשוק ככה שאנו לא משאירים מקום לטעויות.

 

שלטי אותיות מוארים העשויים יחידה אחת בגילוף – שלטי אותיות אלו נעשים על חריטה וגילוף פרספקס עבה יחסית בין 20-30 מ"מ עובי פרספקס, ובכך אנו יוצרים משטח אחד עם אותיות בולטות המתלבש מאחורי פלטה שעברה חיתוך נגטיבי.

 

שלטי אותיות אלומיניום מקשה אחת (כמו יציקת אלומיניום לאחר עיבוד שבבי) – אנו מכניסים למכונת החיתוך בסי אנ סי, משטח אלומיניום עבה והמקדח מתחיל לעבור על וליצור על ידי הורדת שכבות וחיתוך צורני סופי אותיות אלומיניום מלאות מקשה אחת.

 

 

שלטי אותיות אלומיניום בחיתוך צורני במכונת כרסומת (cnc) – אנו מבצעים חיתוך צורני של אותיות אלומיניום ולוקבונד לטובת שלטים לא מוארים, או בטכנולוגיית "אלומיניום נגטיב" למילוי החוסרים הנוצרים

מהחיתוך והממולאים על ידי פרספקס חלבי, הנחתך במכונת החיתוך בלייזר שלנו

 

שלטי אותיות פי וי סי במגוון עוביים – אותיות פי וי סי הינו פתרון מצוין לשילוט מרכזי בתוך או מחוץ למשרד, אותיות אלו גם יכולות לעבור צביעה בפיסטולט ברמת גימור גבוהה לצורך הגעה כמעט מדויקת לצבעי הלוגו או הצבע הדרוש.

 

שלטי אותיות עץ בחיתוך גילוף וחריטה – אנו מבצעים חיתוך גילוף וחריטה בעצים המגיעים בפלטות של עד שתיים וחצי מטר על מטר עשרים וחמש ס"מ.

 

שלטי אותיות פרספקס מואר – הפרספקס בתצורתו החלבית נותן פיזור אור שווה ומרשים, ותכונה זו הופכת אותו לפתרון יעיל ויוקרתי למגוון שלטים או גופים המיועדים להעברת אור.

 

שלטים מעוצבים מלוקבונד כולל חיתוך – אנו מבצעים חיתוך במקדח רובוטי של אותם אותיות, ומדפיסים ישירות על הלוקבונד (הינו סוג של אלומיניום המורכב מכמה שכבות)

 

שלטים המודפסים ישירות על זכוכית, פרספקס ועץ – במפעל ניתן להדפיס על חומרים קשיחים ללא יוצא מן הכלל, המגיעים בפלטות של עד 4.8 ס"מ עובי.

 

שלטי שמשונית – שמשונית הוא חומר פלסטיק גמיש, זול יחסית, היעיל למגוון תחומים אך לא מתאים לעבודות ברמת עיצוב גבוהה.

 

שלטי פח – שלטים המודפסים ישירות על הפח או מודפסים על מדבקת ויניל המוצמת לפח.

 

כמובן שישנם סוגי שלטים שלא הזכרנו כאן או שלטים שלא קיימים בשוק שעבורכם נוכל תמיד לייצר בעזרת יצירתיות ועבודה משותפת בינינו לבין הלקוח, אנו נשמח לארח אותכם בביתנו הצנוע ולתת לכם פתרונות יצירתיים שיענו על דרישותיכם במלואם.

 

המפעל – שילוט בירושלים, שלטים בירושלים, שלטי אותיות תלת מימד בירושלים.