02-509-7771 ☏
פתיחת הזמנה לקוחות

רולאפ בירושלים

רולאפ בירושלים דירגו את המידע: 4.82/5 מספר גולשים:11

המפעל – רולאפ בירושלים

 

הרולאפ הינו מתקן התצוגה השכיח ביותר בשוק, בטח ובטח אחד הזולים המוצעים לציבור הרחב,

הרולאפ מודפס או על נייר סינטטי – פלסטיק בעל גוון פנינה, ועליו ההדפסה יוצאת מושלמת

או על נייר עם למינציה מט או מבריק וזה נראה הרבה פחות טוב מהאופציה הראשונה של הנייר סינטטי.

הרולאפ מגיע בתיק נשיאה מבד, והוא ממש נוח וקל לשינוע ממקום למקום על ידי כל אחד.

מתקן תצוגה זה הינו מתקן המיעוד לתוך מבנה ולא להנחה בחוץ, מהסיבה הפשוטה שהוא פשוט לא יחזיק בחוץ, ויהרס ואז נצטרך להחליף מתקן.

במקרה והרולאפ במצב טוב ואנו מעוניינים להחליף את הגרפיקה שמותקנת עליו, זה מאוד פשוט בתי העסק היצרנים מסוגלים להדפיס לנו גרפיקה חדשה בקלות ולבצע החלפה של הגרפיקה החדשה במתקן הקיים שלנו.

איכות ההדפסה על הרולאפ משתנה בין יצרן אחד למשנהו בכל מקרה האיכות המומלצת והגבוהה ביותר למתקן זה היא 1440 dpi, ולכן חשוב לוודא שהאיכות היא מספיק טובה בשבילכם, אך בל נשכח שאיכות זו יכולה להשתנות גם באותו הdpi, בין יצרן ליצרן בגלל טכנולוגיית הדפסה שכל חברת הדפסה מציעה.

גודל הרולאפ הסטנדרטי היו 200X85 ס"מ, בזמן שישנם כמה מידות נוספות,

הרולאפ השולחני – ישנו רולאפ במידות של 21X29 ס"מ (A4) או 29X42 (A3) שהם פתרון מדהים לשים על דלפק קבלה שולחן או רהיט שבגובה הראש של כל מי שמעוניין לקרוא את המודפס עליו, זהו רולאפ שונה במקצת מהרולאפ הסטנדרטי והוא נראה מצויין ומכובד.

ישנם רולאפים בגדלים של 120X200 ואף 150X200 והם רולאפים שמושקעים יותר מבחינת החיצוניות שלהם וכמובן מבחינת המסיביות שלהם לדוגמה: יהיו להם 3 מוטות המחזיקים את הגרפיקה ולא מוט אחד מה שמקובל ברולאפ הסטנדרטי בגודל של 200X85 ס"מ

חשוב לציין כי הרוב המוחלט של הרולאפים הסטנדרטיים הנמצאים בארץ מגיעים מסין, אך יכול להיות תמיד הבדל קטן בנראות שלהם אל מול רולאפים באותה המידה מכיוון שגם בסין ישנם כמה וכמה סוגי יצרנים וכל יצרן משתמש בחומרי גלם שונים.