02-509-7771 ☏
פתיחת הזמנה לקוחות

מידות של רולאפ סטנדרטי

מידות של רולאפ סטנדרטי דירגו את המידע: 5.00/5 מספר גולשים:2

המפעל – רולאפ בירושלים והסביבה ומידות מדויקות

 

הרולאפ הינו מתקן ממשפחת מתקני התצוגה – אחד מהזולים והמוכרים לנו, כמעט לכולם יצא לראות רולאפ בהזדמנות כזו או אחרת, הרולאפ הינו מתקן אשר החומר הפרסומי נמשך ממנו כלפי מעלה ואז נתלה על עמוד, וכשרוצים להחזיר את החומר הפרסומי פשוט משחררים אותו מהתליה והקפיץ שיושב בתוך הרולאפ מושך את הגרפיקה פנימה והיא נעצרת בסוף באמצעות פס אלומיניום.

בכל מתקן רולאפ בגודל של 200X85 (מתקן רולאפ בגודל סטנדרטי) יש מוט אלומיניום אחד ובמקרה שהמוט הנ"ל התעקם נשבר או ניזוק אין לנו בעצם מה לעשות עם הרולאפ מכיוון שאי אפשר לקנות חלקים ממנו אלא להזמין מתקן רולאפ חדש,

אנו במפעל מציעים מגוון מתקני תצוגה ובתוכם כמובן גם את הרולאפ, וכמובן סה"כ יש לנו כמה וכמה רולאפים בכמה מידות בערך 6-7 סוגים שונים של רולאפים.

ההדפסה אצלנו מתבצעת על גבי נייר סינטטי (פלסטיק בעל גוון פנינתי/ כסוף/ מטלי), גליל זה של נייר סינטטי מודפס באמתעות מכונת האקו סולבנט (סולבנט אקולוגי וידידותי יותר לסביבה) מכונה זו בלבד מסוגלת להדפיס עד כ15 רולאפים בשעה, מה שנותן לנו כ150 רולאפים ביום וזה באמצעות מכונה זו בלבד.

כשלקוח מזמין אצלנו כמות של רולאפים אנו נותנים לו אותם באריזות של 6 (כל 6 יחידות בקרטון נפרד) ככה אנו מקבלים אותם ולכן אנו נשקיע וכך אנו נארוז לכם אותם.

 

המפעל בירושלים – יצרן של מתקני תצוגה שונים ומגוונים, רולאפ, מולטי קיוב, פופ אפ, שלטי ויסטה ושלטי אותיות מוארות, שלטי אותיות אלומיניום ואותיות הילה, אנו מבצעים הדפסות על מגוון חומרים ואפילו בתחום הארט על ידי מכונת UV חדישה, המסוגלת ליצור שכבות והדפסה בצבע לבן, כל תחום חיתוכי הלייזר וחיתוך במכונת זי אן זי גם אנו מבצעים במקום לפי דרישת הלקוח.

 

המפעל רולאפ בירושלים, מידות של רולאפ סטנדרטי, חיתוך בלייזר וסי אן סי.