02-509-7771 ☏
פתיחת הזמנה לקוחות

מדבקות לאתרי בנייה

מדבקות לאתרי בנייה דירגו את המידע: 5.00/5 מספר גולשים:5

המפעל – מדבקות לאתרי בניה

 

בטח יצא לכם לראות גדרות ענק המקיפות מתחמים גדולים של אתרי בניה, על גדרות אלה לא מעט פעמים יתקינו החברות האמונות על הבניה, חומר פרסומי של שם החברה המבצעת, או אפילו מדבקות עם תמונות של הדמיות או תמונות של הבתים המוצעים למכירה בפרויקט הבניה.

אנו מבצעים הדפסה של מדבקות אלו אנו מסוגלים לייצר אלפי מטרים בפרק זמן קצר, ובאיכות מרשימה.

בנוסף אנו מבצעים גם התקנה של מדבקות אלו, על ידי צוות מתקינים מקצועי שאנו נשלח אליכם לאתר, אנו מבצעים זאת בירושלים כמובן ובכל חלקי הארץ בכלל.

למקרה שאין לכם גדר מוכנה ואתם צריכים להעמיד גדר, גם את השירות הזה אנו נבצע עבורכם, לרוב על ידי לוקבונד (סוג של אלומיניום) או פחים, אנו ניתן לכם אפשרות להחליט האם אתם מעוניינים שנבצע עבורכם הדפסה ייחודית ישר על הפח או הלוקבונד או שנבצע קודם כל הרמת גדר ואז נתקין על הגדר של אתר הבניה מדבקות ייעודיות למטרה זו.

מדבקות אלו מודפסות על ידי מדפסות המיועדות להדפיס בדיו עם יכולת עמידה בשמש ובגשם, אנו נמליץ לכם על ביצוע למינציה במקרים מאוד נדירים כשמדובר בגדר של את בניה אך לפעמים יהיה קיים צורך זה כשאתם מעוניינים שהמדבקה תעמוד שם לאורך זמן.

המפעל ישלח צוות שיגיע למקום לפני תחילת עבודה בכדי להבין במה בדיוק מדובר ולקבל מכם דגשים לגבי העבודה הספציפית הזו, וכן לקבל מידע לגבי פרק הזמן בו מדבקות גדר אלו צריכות להחזיק.

אין פתרון שאנו לא נוכל לספק לכם, גם אם יהיה צריך להיות יצור והתקנה מהירים קרובים לביצוע הזמנת העבודה – אנו כאן בשבילכם ובזכותכם !

בנוסף פתרון נוסף ייחודי שפותח אצלנו שאנו מציעים לכם הוא הדבר הבא:

במקרה ואתם מעוניינים שמי שעובר בקרבת מקום יוכל להסתכל לתוך אתר הבניה דרך הגדר ועדיין צריכים שתהיה גדר ולא סתם אלא גדר מודפסת, אנו נציע לכם את האופציה הבאה:

לקחת את פלטות האלומיניום ולבצע הדפסה על ידי מדפסת המזריקה את הדיו ישירות על האלומיניום ולאחר שסיימנו עם הדפסת האלומיניום אנו מכניסים את האלומיניום המודפס למכונת הסי אן סי (כרסומת) בכדי שנוכל

לבצע חיתוך באלומיניום שהוא כמו מחיצה – עיצובים שאנו חותכים בתוך האלומיניום בכדי שיהיה אפשר לראות דרכו אך עדייו יהיה מספיק חזק בשביל לעצור מאדם זה או אחר לעבור את גדר אתר הבניה.

והרי לכם גדר שאפשר לראות דרכה אך עדיין מספיק חזקה ומשמשת כגדר פירסומית או שיווקית לחברה אשר מבצעת את עבודות באתר הבניה

 

בקיצור כשפתחנו את המפעל הקו המנחה העיקרי שלנו היה יכולת לתת מענה לכל בעיה ואף יותר מזה, אנו נשמח לארח אתכם במפעל ולתת לכם להתרשם בעצמכם מיכולות ואיכויות היצור שלנו, הקפה עלינו.

 

המפעל – מדבקות לאתרי בניה, התקנת גדרות ומדבקות באתרי בניה.