02-509-7771 ☏
פתיחת הזמנה לקוחות

מדבקות בירושלים

מדבקות בירושלים דירגו את המידע: 5.00/5 מספר גולשים:6

יצור כל סוגי המדבקות בירושלים והסביבה

 

אנו במפעל שלנו ברחוב בעלי המלאכה בתלפיות, מייצרים את כל סוגי המדבקות.

 

באיזה גודל אנו מסוגלים לייצר – אנו מייצרים אצלנו מדבקות ויניל (אורג'ט – אורפול גרמניות) מגודל של סנטימטרים ספורים ועד לגודל של עשרות מטרים ביחידה אחת בודדת.

 

חיתוך מדבקות ממוחשב – אנו מבצעים חיתוך של מדבקות על ידי מכונות חיתוך המותאמות לחתוך כל צורה שהיא בין צורה גאומטרית הנדסית מורכבת או אותיות ולוגו לבית העסק או לרכב שלכם .

 

סוג המדבקות – איתם אנו משתמשים הינן מדבקות ויניל, ויניל הוא חומר ממשפחת הפלסטיק אשר תכונותיו גורמות לו להיות אחד ממוצרי הדגל במפעל שלנו ונסביר את זה: מדבקת ויניל היא חומר גלם איכותי המותאם להיצמד לקיר ולהוות את מדבקת הקיר במשרד בסלון ואפילו בחדרי ילדים, ויניל הוא חומר המותאם לביצוע של עיטוף לרכבים ומשאיות, ניתן לשטוף את הויניל במים והוא לא ייפגם מכיוון שהוא לא סופג מים בניגוד למדבקת נייר שכן סופ הסחת מים ונהרסת כליל, יותר מזה מדבקת הויניל מיועדת לכך שגם אם איזור הדבק במדבקה לאחר שקילפנו אותה יותז במים זה יעזור לנו להתקנות מסוימות ורק כשנסיר את המים מאיזור הדבק במדבקה הדבק יכנס לפעולה ויצמיד את המדבקה לאיזור המבוקש.

מדבקות הויניל מגיעות בכמה עוביים ובשפה מקצועית בכמה מיקרונים 80/100/120 וכל מקרון מתאים למוצרים אחרים ומומלץ למוצרים מגוונים.

למשל לעיטוף רכבים אנו נשתמש בויניל המותאם להדבקה על כלי רכב זה או אחר, הייחודיות של חומר זה שמותאם לעיטוף רכבים הוא שיש לו מאחורה בדבק מסילות להוצאה של האוויר ( שלא כמו בויניל רגיל שאין בו את המסילות האלו) ובכך אנו יוצרים התקנה חזקה יותר עמידה יותר לאורך זמן, ולא חשש שיווצרו בועות במשך הזמן החולף מאז רגע ההתקנה.

 

למינציה – ישנם מיקרים מסוימים בהם אנו נמליץ לכם לבצע "נימלוץ" של המדבקה, הלמינציה במפעל שלנו הינה למינציה הנקראת "למינציה קרה", הלמינציה הקרה הינה למינציה בעובי של כ-100 מיקרון – מאוד עבה, ואת זה אנו מבצעים מכמה סיבות:

  1. סיבה ראשונה שתגרום לנו להמליץ לכם על למינציה היא: שמירה על המדבקה לאורך זמן רב יותר, וגם

כשמישהו ישרוט אותה בטעות השריטה לא תשפיע על ההדפסה והצבע לא יתקלף, אלא הלמינציה וזה

יבלוט הרבה פחות לעין.

  1. סיבה שניה הלמינציה שומרת על פיגמנט הצבע הסולבנטי או הUV לאורך זמן רב יותר, עשיר יותר, מדויק יותר.
  2. סיבה שלישית הלמינציה מחזקת את צבעי ההדפסה, ולכן ישנם עבודות בהם חשוב ללקוח שצבעי ההדפסה יבלטו ובמקרה כזה אנו נמליץ גם על ביצוע למינציה לעבודה.

 

מתי נשתמש בחיתוך אותיות מדבקה צורני ומתי לא ?

אז האמת שפה יש לנו נושא שבו מי שמבצע לכם את עיצוב העסק, הבית או המשרד, יגיע עם ידע של איך הוא רואה את העיצוב ומה הוא מעוניין לשדר ומה כל מוצר נותן, במקרה ובו תהיה מגבלה כזאת או אחרת על ביצוע חיתוך מדבקות צורני, אנו נמליץ לכם לא לבצע את זה – ולהפך במקרה הפוך.

חשוב לדעת שגם למדבקה שעוברת חיתוך צורני יהיו מקרים בהם אנו נמליץ על ביצוע למינציה וזאת מפאת ההסברים שפירטנו למעלה.

 

 

אנו במפעל ניתן לכם את מלוא תשומת הלב, נמליץ לכם לפי הנסיבות של אותה עבודה, ונעלה פתרונות גם לצרכים שהם מעבר לגדר הרגיל.