02-509-7771 ☏
פתיחת הזמנה לקוחות

חיתוך סי אן סי בירושלים

חיתוך סי אן סי בירושלים דירגו את המידע: 4.77/5 מספר גולשים:31

המפעל – חיתוך CNC (סי אן סי)

 

מגוון אפשרויות חיתוך צורני של חומרים קשיחים קיים בשוק הירושלמי ובכלל, ממכונות לחיתוך בלייזר, מכונות חיתוך במים, שולחנות חיתוך ומכונת חיתוך כרסומת הנקראת גם מכונת CNC.

אנו במפעל מחזיקים מספר מכונות חיתוך אשר אחת מהם היא חיתוך סי אן סי – ESKO.

גודל שולחן החיתוך בסי אן סי אצלנו במפעל הוא: 170*320 מטר מה שאומר שאפשר להכניס פלטות גדולות מאוד לחיתוך, אצלנו אפשר גם לבצע הדפסה ישירה באמצעות מכונת הדפסה על חומרים קשיחים על הפלטות לפני או אחרי חיתוך ה- CNC במכונת הESKO שלנו.

הרבה מכונות חיתוך עובדות על 2 צירים: ציר X וציר Y שאחראים על תנועת המקדח לאורך ורוחב השולחן חיתוך, מה שמייחד את הCNC הוא ציר Z, הוא היכולת של המקדח מלבד לתנועת אורך ורוחב השולחן גם לעלות ולרדת מעל החומר הנחתך ובכך מלבד חיתוך הוא יכול לגלף מהעץ אינסטרומנים בתלת מימד לדוגמה: להוציא מהעץ מקשה אחת פרחים או כל צורה אותה נרצה שהCNC יגלף לנו מהעץ.

בנוסף המכונה שלנו במפעל עובדת בסל"ד של 60,000 (שישים אלף סל"ד), אחת המכונות החזקות יותר בירושלים בפרט ובארץ בכלל בתחום הCNC וחיתוך החומרים הקשיחים רכים.

למכונה זו יש גם מערכת שאיבה של שבבי החיתוך הניתזים החוצה מהחומר אותו אנו חותכים או מגלפים ובכך יוצרת חיתוך בגימור מושלם וניקיון בזמן העבודה שהוא חשוב יותר ממה שאנו רגילים להקנות לו מכיוון שאין סיבים המסוגלים במקרים נדירים להשפיע על החיתוך, ההדפסה באם בוצעה או אורך חיים של המקדח, מה שבוודאות ישפיע על איכות המוצר הסופי וגימורו.

לכל סוג חומר כגון: עץ או אלומיניום או פרספקס ואפילו פי וי סי ישנם סוגי מקדחים שונים בעוביים שונים ולכן מבחינת יכולות החיתוך של כל חומר וחומר מומלץ מאוד להתייעץ עמנו לפני ביצוע עבודה בכדי שנוכל למסור לכם מידע שייעל את החיתוך, וישמור על בלאי נמוך מהפלטה וכמובן יגרום לעבודה מקצועית שאנו מתכננים אותה ולא שאנו מוצאים את עצמנו והלקוח תוך כדי עבודה מכבים שרפות ומנסים לפתור בעיות.

 

המפעל הינו גן עדן לאמנים מכיוון שאנו מסוגלים לבצע כמעט כל עבודה ללא צורך בעזרה מצד המתחרים שלנו מכיוון שהם מחזיקים במכונות חיתוך שאין לנו, קנינו בכדי שיהיה לנו האופציה לשרת אתכם הלקוחות ברמה הגבוהה ביותר, ויחד עם המקצועיות שאנשי המקצוע שלנו צברו במהלך השנים אנו נוכל לייצר עבורכם ברמה הגבוהה ביותר.

 

המפעל – חיתוך בCNC, חיתוך סי אן סי בירושלים, חיתוך צורני של חומרים קשיחים.