02-509-7771 ☏
פתיחת הזמנה לקוחות

חיתוך בלייזר

1

חיתוך בלייזר: פרספקס, נייר, עץ, פלסטיק, בדים, עורות, פלסטיק.

חריטות בלייזר: אבן,שיש, קרמיקה, עץ, פרספקס, משטחי סיליקון.

גודל מכונת החיתוך בלייזר 130X90 ס"מ, 150 וואט עם פיק ל180 וואט.

לחיתוך חומרים קשיחים יותר ועיבוד שבבי, נא להיכנס לקטגוריית חיתוך סי אן סי, הממוקם בקטגוריית – "תחומי התמחות" באתר שלנו.

פירוט:

המפעל – ביצוע עבודות חיתוך בלייזר מדויקות למגוון חומרים.

 

חיתוך בלייזר – כיום קיימים בשוק מגוון רחב של מכונות המבצעות חיתוך חומרים קשיחים ורכים, החל ממכונות הכרסומת ובשמה הלועזי הסי אן סי, דרך מכונות לחיתוך במים ובחול ועד לחיתוך במכונות לייזר מתקדמות.

מה מיוחד כל כך ולמה בעלי המקצוע כל כך אוהבים את המכונות הללו ?

הגימור המושלם בחומרי הגלם עם מכונת החיתוך בלייזר, זה מה שמושך את הלקוחות לבצע שימוש במכונה זו, ניקח לדוגמה פרספקס, זהו חומר שניתן לחתוך באמצעות מספר מכונות אך ברגע שביצענו לחומר זה חיתוך, הבטחנו לעצמנו וללקוח את הגימור הגבוה ביותר מבין מכונות החיתוך לחומר זה, מכיוון שאם היינו מבצעים  חיתוך של החומר הנ"ל במכונת כירסום למשל (CNC), היינו צריכים לבצע בצורה ידנית גימור מושלם, וביצוע ידני של גימור, כמובן על ידי שימוש  בברנר (חום או אש), וכאן במכונת החיתוך בלייזר, בגלל אופי החיתוך שלה, הנעשה על ידי נקודת חום ממוקדת (קרן הלייזר בעצם), המבצעת תוך כדי החיתוך עצמו גם את פעולת הגימור לחומר זה.

בנוסף כמובן ישנם חומרים שלא ניתן לחתוך במכונות אחרות בגימור מושלם, למשל בדים, ברגע שנבצע חיתוך דווקא בלייזר, אנו נבצע התכה וסגירה של הבד שלא יפרם בעתיד בדיוק במקום שביצענו חיתוך, מה שלא קורה במכונות חיתוך בסכין, כמובן שחיתוך במים לא מתאים כאן, לעניין: ביצוע עבודות של חיתוך בדים.

 

המפעל הינו אולם היצור המתקדם ביותר בירושלים בתחומו ומחזיק מגוון רחב של מכונות לביצוע של עבודות מכל הסוגים ובגימור מושלם, אנו מבצעים עבודות לאמנים רבים ומסוגלים להגיע לרמות גימור מהגבוהות בשוק גם בגלל הניסיון שלנו בתחום וגם כמובן בגלל מגוון המכונות הרב הנמצא בבעלותינו וכמובן ששירות טוב אף פעם לא יזיק….

נשמח לארח אתכם במפעל ולתכנן איתכם את המוצר הבא, בין אם מדובר ביצירת אמנות ובין אם מדובר במוצרים הדורשים את המיומנות שלנו

 

המפעל – חיתוך בלייזר, חיתוך צורני, לייזר וסי אן סי, הדפסה על חומרים קשיחים, שלטים!