02-509-7771 ☏
פתיחת הזמנה לקוחות

הדפסת גב במה בירושלים

דרגו ועזרו לנו להשתפר

המפעל – הדפסת גב במה בירושלים והרמת כנסים ומתקני תצוגה בהזמנה אישית

 

בכל הכנסים תראו במה עם גב לוגואים מודפס מאחורי הנואמים או מאחורי המרואיינים, ישנו מתקן תצוגה המותאם בדיוק למטרה זו קוראים לו מולטי קיוב, המולטי קיוב הינו מתקן תצוגה מודולרי המתקפל לתיק נשיאה שאינו גדול והוא אינו מתקן כבד למרות שהוא מסוגל להחזיק עליו הדפסה עד גודל של שלוש מטר על שני מטר, והיכולת המודולרית שלו הינה יכולת מדהימה מכיוון שהוא מסוגל להחזיק כל מיני גדלים ולהקטין ולהגדיל את עצמו, ישנם כמה מתקנים כאלו בשוק ולכן לפני קניה חשוב לברר האם זה הדגם המאסיבי או הדגם הזול, אל תתפתו לקנות במחיר זול אם לא ראיתם תמונה של המתקן, מכיוון שהוא מתקן רב פעמי חשוב מאוד לבצע קניה של המתקן המאסיבי אם אנו רוצים שהוא יחזיק לאורך זמן רב יותר.

אנו מבצעים הדפסות למתקן התצוגה הזה – המולטי קיוב ואף לפופ אפ, הדפסה זו היא מתבצעת על חומר גלם הנקרא שמשונית ואפשר להדפיס בצעוני לגמרי בטכנולגיית אקו סולבנט.

בנוסף אנו מבצעים הרמת גבי במה על ידי שימוש בקונסטרוקציית מתכת מרותכת או קונסטרוקציית עץ המותאת לבנייה של גב במה כזה או אחר.

המפעל גם מציע אופציה של תאורה לגב הבמה המאיר מעל גב הבמה לכיוון למטה – לחלק התחתון של גב הבמה.

ישנה אפשרות גם לביצוע של גב במה קשיח על חומרים כגון לוקבונד (אלומיניום רב שכבתי) או פי וי סי עבה- הכל תלוי בצרכים שלכם הלקוחות ובתקציב שלכם, יש לכם פרוייקט, אתם רוצים שנגיע לתת לכם הצעת מחיר ופתרונות לבעיות התקנה או יצור אנו נבצע זאת עבורכם.

 

המפעל בירושלים הינו חלל של יצור מעוצב ומותאם ליצור כל העבודות באיכות גבוהה ובדיוק מדהים בזכות המכונות המבצעות את העבודות הנ"ל.

 

המפעל בירושלים – הדפסת גב במה, הדפסה על חומרים קשיחים , חיתוך בלייזר וביצוע כל עבודות השילוט.