02-509-7771 ☏
פתיחת הזמנה לקוחות

הדפסות

322

הדפסות  על חומרים קשיחים: זכוכית, עץ, אלומיניום, קרמיקה ועוד…

פורמט רחב: מדבקות קיר, חיתוך מדבקות, קנבס, פי וי סי, לוקבונד, שמשונית ועוד…

יצור מתקני תצוגה: מולט קיוב, רולאפ, פופ אפ, מתקנים בהזמנה אישית ועוד…

שילוט: שלטים, שלטי אותיות מוארות, אותיות הילה, חיתוך אותיות ועוד…

חיתוך בלייזר: חיתוך פרספקס, עץ, חריטות בלייזר, חיתוך בדים ועור.

חיתוך בסי אן סי (CNC): אלומיניום, עץ, פרספקס, פי וי סי …

המפעל – אולם היצור המתקדם ביותר בירושלים והסביבה להדפסה וחיתוך.

הדפסת מדבקות פירוט:

הדפסה על כל סוגי מדבקות הויניל (מדבקות פלסטיק) וחיתוך צורני של מדבקות ויניל

 

אנו מבצעים הדפסת מדבקות ויניל, ממדבקות בגודל של ס"מ בודדים החתוכים לכל צורה שתבחרו המודפסים באיכות גבוהה ועד לגדלים של עשרות מטרים בחתיכה אחת בודדת, אנו מסוגלים לבצע הדפסת מדבקות בטכנולוגיית UV (יו וי) או בטכנולוגיה של אקו סולבנט – סולבנט ידידותי לסביבה ועמיד בתנאי חוץ כמובן, אנו מבצעים למינציה על המדבקות הללו עם או בלי חיתוך צורני לכל צורה שתבחרו, ההדפסה היא צבעונית לגמרי ויש אפשרות של הדפסת לבן או שכבות, שתי השיטות הדפסה מגיעות ברמת עמידות גבוהה מאוד.

אנו מבצעים הדפסה של מדבקות קיר למשרדים (תוך מבנה) וגדרות ושלטים (חוץ מבנה) בנוסף אנו מבצעים התקנות של כל המדבקות הללו בכל גובה או גודל, גובה רגיל, סולם במות הרמה (ג'יני) או מנופים לכל גובה, ביצוע מדבקות להדבקה פנימית, מהצד הפנימי של החלון ראוה עם גב לבן לחיזוק הצבעים.

איכות ההדפסה אצלנו אלף ארבע מאות וארבעים די פי איי  על אלף ארבע מאות וארבעים די פי איי (DPI),

סוגים רבים של מדבקות ויניל קיימות בשוק, מדבקות רגילות, מדבקות עם מסילות הוצאת אויר, מדבקות מיוחדות לעיטוף רכבים ומדבקות בעלות מקרון (עובי) גבוה לפרויקטים מסוימים, חשוב להבין אנו מבצעים את כל סוגי עבודות השילוט בין אם יש שימוש נרחב במדבקות ובין אם צריך לבצע הדפסה על חומרים קשיחים, ההדפסה על חומרים קשיחים מתבצעת על ידי מכונה מותאמת המסוגלת להדפיס על חומרים קשיחים בגודל של שתיים וחצי מטר על מטר עשרים וחמש ועובי חומר של עד 4.8 ס"מ.

לאחר התקנת או הדבקת המדבקה במקום הרצוי אנו מבצעים במידת הצורך הצמדה סופית – פיניש של ההדבקה על ידי אקדח חום, הגורם למדבקה להיות מותכת ומוצמדת סופית, עבודה זו עם אקדח חום על מדבקה מודפסת היא עבודה עדינה, הדורשת מקצועיות ומיומנות גבוהה, בכדי לא לפצוע או להרוס את המדבקה או המוצר המוגמר.

מדבקות הויניל המותאמות להדפסה בטכנולוגיה הסולבנטית מגיעות בצבע לבן – לרוב, אך היא מסוגלת להדפיס  רק על צבעי מדבקה בהירים – הדפסה צבעונית, אך מדפסת הuv מסוגלת להדפיס צבעוני מלא גם על מדבקות כהות ואף מדבקות בצבע שחור, וכל זה בזכות העובדה שמכונה זו מסוגלת להדפיס שכבה לבנה מתחת לצבעוני וכך אפשר לראות את הצבעים בצורה בהירה וברורה גם על מדבקה כהה.

לאחר ביצוע הדפסה של מדבקת ויניל אנו מבצעים במקרים רבים גם למינציה קרה (זו למניציה המודבקת לחומר ולא מותכת לחומר גלם בניגוד ללמינציה חמה אשר מותכת בחום ונצמדת על החומר) היתרון המרכזי בלמינציה קרה, העמידות, למינציה קרה מגיעה לאיזור ה100 מיקרון ואף יותר, מה שמכפיל את עובי המדבקה, מקל על ההתקנה, וכמובן הלמינציה בעלת עמידות מדהימה, גם למדבקה עם למינציה קרה אפשר לבצע חיתוך צורני גם בפלוטר חיתוך המיועד למדבקות וגם במכונת החיתוך בלייזר שמאפשר חיתוך של חומרים רכים וקשים, יש יתרונות וחסרונות ל2 סוגי החיתוך אך כל פעם אנו במפעל נבחר את החיתוך המותאם ביותר לצרכים שלכם הלקוחות.

ישנם מדבקות ויניל המגיעות צבועות מהחברה או היבואן לטובת שמירה על פיגמנט צבע עשיר לאורך זמן רב יותר, צביעה זו אינה נעשית בטכנולוגיית ההדפסה שלנו – אקו סולבנט או יו ווי, אלא צביעה עמידה שמתבצעת אצל יצרן המדבקה לרוב כמובן לא בארץ.

מדבקות הויניל מגיעות בגלילים בכמה סוגי גדלים: מגודל של חצי מטר ועד לגודל של מטר שישים  על אורך של חמישים מטר גליל, ועל הגדלים הנ"ל אנו מסוגלים לבצע הדפסה על המדבקה.

בביצוע מדבקות קיר אנו מבצעים את כל הגדלים ומתקינים את הגרפיקה על ידי חיבור סטריפים מודפסים המותאמים אחד לשני על ידי חפיפות הדפסה ממוחשבות על מנת להגיע למקסימום דיוק בזמן ההתקנה של מדבקת הקיר.

אנו בית המלאכה ואולם היצור האולטיבמטיבי ליצור של הדפסות ענק, הדפסות איכות, ביצוע עבודות אומנות, שלטים ושילוט, כל סוגי החיתוך: חיתוך בפלוטר חיתוך, חיתוך במכונת לייזר, חיתוך בסי אן סי ואף עיבוד שבבי וחיתוך בעץ ואלומיניום, נשמח לתת לכם שירות אישי לענות על שאלות ואף להיות חלק ממערך התכנון בכדי שכבר בשלב תכנון מוצר או שלט נעלה את כל המורכבויות העלולות לעלות בזמן היצור או ההתקנה.

 

המפעל – מדבקות, מדבקת ויניל, מדבקה בחיתוך צורני, חיתוך בלייזר, שלטים ושילוט, מדבקות קיר.