02-509-7771 ☏
פתיחת הזמנה לקוחות

הדפסה על שמשונית

הדפסה על שמשונית דירגו את המידע: 4.75/5 מספר גולשים:8

השמשונית היא מוצר פרסומי זול אשר ניתן להדפיס עליו את כל סקאלת הצבעים על ידי ראשי הדפסה שעובדים בתצורת הזרקת דיו, יש כמה סוגי מדפסות ודיו השמישים לשמשוניות וכן כל מיני סוגי רוחבים של מדפסות.

ישנם מדפסות של שמשוניות העובדות עם דיו UV העמיד מאוד בפגיעות מזג האויר, וכן יש את מדפסות הסולבנט והאקו סולבנט, ישנם מדפסות לאטקס על בסיס מים וכמובן את הפיגמנט, לרוב מה שנראה שתלוי בחוץ הינו או סולבנט או אקו סולבנט או UV, המדספות התעשייתיות מגיעות למהירות של 100 ועד 400 מטר בשעת הדפסה, אמנם במהירות של 400 מטר בשעה האיכות לא תהיה גבוהה אבל מכיוון שאנו העוברים והשבים מסתכלים על השלט מרחוק אנו לא נראה את כל הבעיות הללו (פיקסלים גדולים וכדומה – מדובר בשלטי חוצות ענקיים).

עובי החומר – השמשוניות מגיעות בכמה עוביים מ350 גרם שנוכל להפגש איתה בעיקר בתקופות של בחירות לערים או לממשלה (ששם המחיר משחק תפקיד גדול ולכן כל מה שיוזיל הלקוחות מעוניינים בו) ועד ל900 גרם שמבצעים איתם סגירות למשאיות -הבריזנט על המשאית, שלטי החוצות יהיו לרוב איזור ה440 / 510 גרם וה- COACTED (שמשונית חזקה מאוד לא קריעה- עם תוויה של חוטים בצורה שונה – ועד גבל מסוים כמובן) וכן את שמשוניות הרשת -אלו שמשוניות מחוררות אשר הרוח עוברת דרך החורים הקטנים ובכך מורידה לחץ מהמפרש שהשלט יוצר ומעלה את רמת העמידות של השלט על הבניין וכן מוריד לחץ מהטבעות המעגנות אותו למתחם הפרסומי.

בנוסף ישנו עניין הגימורים – השמשוניות לאחר ההדפסה יקבלו מכפלת על מנת לחזק את השמשוניות שלא תיקרע בלץ משיכה רוחות וכדומה וכן טבעות שדרכם נעביר חוטים או אזיקונים לתליה של השמשוניות.

איכות הדפסה כיום על שמשונית היא גבוהה מאוד מכיוון שהראשים המבצעים את הזרקת הדיו מסוגלים לעבוד באיכות של עד אלף  ארבע מאות וארבעים DPI די פי אי  (DOT PER INTCH) כמה נקודות נכנסות באינץ על אינץ – לא באמת מגיעים לאיכות הזו בשמשונית ועובדים על בין 30-300 תלוי בגדלים של השמשניות  רק בשלטי חוצות העצומים ירדו לDPI נמוך כל השאר יעבדו בין 150 ל300 DPI.

המפעל הוא אחד העסקים המובילים בארץ בהדפסת שמשוניות ומתחייב למחירים התחרותיים ביותר – אנו לא רושמים סתם ואם לא הצלחנו להשוות מחירים אתם מוזמנים להתקשר לבעל הבית ישירות ולעדכן אותו על כך הוא ישמח לתת לכם מחירים

0545535089 אריאל (אך ורק במקרה של מחירים או דחיפות גבוהה)

המפעל – הדפסה על שמשונית, שמשוניות על בניינים, שלטי שמשונית