02-509-7771 ☏
פתיחת הזמנה לקוחות

הדפסה על פי וי סי בירושלים

הדפסה על פי וי סי בירושלים דירגו את המידע: 4.72/5 מספר גולשים:18

המפעל – הדפסה על פי וי סי בירושלים מודיעין והסביבה

 

במפעל אנו מבצעים הדפסה על מגוון חומרים כגון: זכוכית, עץ, אלומיניום, קרמיקה,לינולאום, מדבקות ויניל, שמשונית, נייר ונייר סינטטי, קנבס, עטים ועוד….

בנוסף לחומרים אלו כמוהן אנו מבצעים הדפסה על פי וי סי, פי וי סי הינו חומר המגיע בכל מיני רמות של עובי חומר, מ1 מ"מ עובי ועד ל30 מ"מ עובי ויותר, זהו חומר מצוין לביצוע חיפוי קירות שאינם במצב טוב, מכיוון שחומר זה הוא קל זול ועמיד מאוד והוא יכול לשטח בשבילנו את הקיר המבוקש.

אנו מציעים שתי אפשרויות שונות של הדפסה על פי וי סי: הראשונה – הדפסה על פי וי סי ישירות באמצעות מכונה להדפסה על חומרים קשיחים, זוהי הדפסת UV עמידה מאוד עם מסוגלות של הדפסה בצבע לבן.

השניה – הדפסה על מדבקת ויניל, ואז לבצע הצמדה של המדבקה באמצעות מכונת הצמדה מחוממת אשר יודעת לבצע הצמדה מבצורה מדוייקת ובגימור מושלם מיותר לציין שבועות לא יהיו לאחר המעבר במכונה זו מה שבנוסף לא נשחרר עבודה מאצלנו במפעל כשהי לא במצב גימור מושלם.

אנו מבצעים גם הדפסה על לינולאום לחיפוי רצפה, הדפסה של שטיחי פי וי סי, היום ניתן לחפות רצפה כמו שמחפים קירות, על ההדפסה של שטיח PVC ניתן לדרוך, לשטוף לנקות כו', הדפסה כמובן צבעונית מלאה לגמרי, וכן ניתן לבצע חיתוך של המוצר לכל צורה ואף לפאזל להרכבה לילדים קטנים ולגני ילדים.

אנו מסוגלים גם לבצע חיתוך במכונות של סי אן סי (CNC) ובמכונות חיתוך בלייזר ואז ליצור מוצר מושלם מבחינת עיצוב גודל צורה איכות ועלות,

אפשרי לבצע גם עבודה מהסוג הזה – הדפסה על מדבקת ויניל לאחר מכן להכניס למכונת פלוטר חיתוך שמבצעת חיתוך של המדבקה ואז להדביק על פי וי סי מדבקה רק איפה שאנו מעוניינים והצבע הלבן (לא מחייב) של הפי וי סי הוא יצור את הרקע והמדבקה תודבק על ידי אפליקציה בדיוק איפה שנרצה על משטח הפי וי סי.

 

המפעל בירושלים הינו אולם היצור המתקדם ביותר בתחומים שונים ומגוונים, אנו שמחים לעמוד באתגרים המוצבים בפנינו וליצור מוצרים הדורשים מיומנות והשקעה רבה וכן עבודה מקצועית על מכונות  וכמובן איך לא ? ידיים מקצועיות !

 

 

המפעל HAMIFAL – הדפסה על פי וי סי בירושלים, הדפסה על קאפה, הדפסת לינולאום, ראנר מודפס, שטיח פי וי סי.