02-509-7771 ☏
פתיחת הזמנה לקוחות

גדר אתר בניה

דרגו ועזרו לנו להשתפר

גדר אתר בניה:

כיום בעקבות רגולציה בתחום השילוט בתוך רשויות מקומיות, ישנו שינוי במהות הגדר של האתר בניה, ומלבד התחום הבטיחותי שהיא באה לסגור ישנו גם הנושא הפרסומי שאפשר לנצל לטובתנו.

קבלן או חברה מבצעת כיום מוציאים הון עתק על פרסום של הפרויקטים שלהם שנמצים בשלב הבניה או המכירות, השימוש נעשה לרוב במדיה(אינטרנט ופרסום חוצות) העלויות הן מאוד גבוהות, ולכן כשאתה מחזיק בגדר בשטח של מאות מטרים שהרשות המקומית או העירייה מחייבים אותך לשים עליהם תמונות לטובת "שיפור פני העיר" (מי שלא עושה כך מצפים לו קנסות והסקת עבודה באתר – כן זה עד כדי כך ! ), אתה יכול לנצל אותה בכדי לשים פרסומות אישיות ואף לקחת כסף עבור ספקים הנותנים שירות ומוצרים באתר זה כגון: כלים סניטרים וכדומה.

אנו במפעל מייצרים גדר לאתרי בניה משלב ההקמה ואם צריך רק את שלב ההדפסה או ההתקנה של הפרסום המבוקש, בגדול לרוב גדרות כאלו יבוצעו על פלטות של אלומיניום דו שכבתי הנקרא לוקבונד, החומר הנו חומר קל ועמיד מאוד בתנאי מזג האוויר השונים וכן ההדפסה אותה אנו מבצעים עליו במפעל נראית ממש טוב ! מכיון שהחומר חלק וכך גם ההדפסה הישירה.

מידות הגדר: לרוב הגדרות יהיו בין גובה של 200 ס"מ ועד 244 ס"מ משתי סיבות עיקריות:

1.בטיחותית: רוב האנשים אינם מגיעים לגובה של שני מטרים ולכן גובה כזה של גידור האתר הוא מספיק לכל הדעות אך כמובן יש להיוועץ במנהל בטיחות של האתר וכן לעבוד לפי תקנים קיימים!

אגב באם כן רוצים שעוברי האורח יראו מה קורה בתוך האתר וכך גם לא יהרסו את גדר אתר הבניה בגלל סקרנות, ניתן כיום לבצע חלונות בתוך הגדר המשקיפות על הנעשה באתר.

2.חומר גלם – חומר הגלם מגיע בכמה גדלים (פלטות ) ורוב השימוש נעשה אצלנו במפעל בפלטות של 100X200 וכן 122X244 ולכן מסיבה של חיסכון באלומיניום ובפלטות המודפסות של הלוקבונד אנו נשתמש בפלטות מלאות .

כמובן שישנם גדלים נוספים של פלטות כגון:150X300/ 150X400/ 200X300 ולכן הלקוח יקבל מה שידרוש אם ישל את עצתינו אנו ניתן לו בשמחה.

אזורי ההתקנות שאנו מבצעים הם כל הארץ מאילת בדרום אם צריך ועד לצפון הרחוק,

אין במה שרשום כאן בכדי להחליף תקנות קיימות או בכדי לקבל החלטה הנוגדת את ההוראות !