02-509-7771 ☏
פתיחת הזמנה לקוחות

גידור אתר בניה

דרגו ועזרו לנו להשתפר

גידור אתר בניה:

כיום בעקבות רגולציה בתחום השילוט בתוך רשויות מקומיות, ישנו שינוי במהות הגדר של האתר בניה, ומלבד התחום הבטיחותי שהיא באה לסגור ישנו גם הנושא הפרסומי שאפשר לנצל לטובתנו.

קבלן או חברה מבצעת כיום מוציאים הון עתק על פרסום של הפרויקטים שלהם שנמצים בשלב הבניה או המכירות, השימוש נעשה לרוב במדיה(אינטרנט ופרסום חוצות) העלויות הן מאוד גבוהות, ולכן כשאתה מחזיק בגדר בשטח של מאות מטרים שהרשות המקומית או העירייה מחייבים אותך לשים עליהם תמונות לטובת "שיפור פני העיר" (מי שלא עושה כך מצפים לו קנסות והסקת עבודה באתר – כן זה עד כדי כך ! ), אתה יכול לנצל אותה בכדי לשים פרסומות אישיות ואף לקחת כסף עבור ספקים הנותנים שירות ומוצרים באתר זה כגון: כלים סניטרים וכדומה.

אנו במפעל מייצרים גדר לאתרי בניה משלב ההקמה ואם צריך רק את שלב ההדפסה או ההתקנה של הפרסום המבוקש, בגדול לרוב גדרות כאלו יבוצעו על פלטות של אלומיניום דו שכבתי הנקרא לוקבונד, החומר הנו חומר קל ועמיד מאוד בתנאי מזג האוויר השונים וכן ההדפסה אותה אנו מבצעים עליו במפעל נראית ממש טוב ! מכיון שהחומר חלק וכך גם ההדפסה הישירה.

לרוב הגדרות יהיו בין גובה של 200 ס"מ ועד 244 ס"מ משתי סיבות עיקריות:

1.בטיחותית: רוב האנשים אינם מגיעים לגובה של שני מטרים ולכן גובה כזה הוא מספיק לכל הדעות אך כמובן יש להיוועץ במנהל בטיחות של האתר וכן לעבוד לפי תקנים קיימים!

2.חומר גלם – חומר הגלם מגיע בכמה גדלים (פלטות ) ורוב השימוש נעשה אצלנו במפעל בפלטות של 100X200 וכן 122X244 ולכן מסיבה של חיסכון באלומיניום ובפלטות המודפסות של הלוקבונד אנו נשתמש בפלטות מלאות .

אזורי ההתקנות שאנו מבצעים הם כל הארץ מאילת בדרום אם צריך ועד לצפון הרחוק,